מה חדש

ספר הסיפורים "הוואלס האחרון בציריך" יצא לאור

מה מחפש אורן כשהוא נובר בתוך מכולת אשפה באמצע הלילה, ומה הוא מוצא שם לבסוף? מדוע יוצא אדם בחשאי מבית החולים ומחפש את עינו שאבדה בתאונה, ומדוע ממהרת אישה אל המדבר עוד טרם הסתיימה לוויית אביה? איזה דבר מפתיע קורה לזקנו של תאודור הרצל ערב פתיחת הקונגרס הציוני הראשון, ומה מתרחש בקרב בין המתמודדים על אליפות העולם בשחמט – ועל לוח המשחק עצמו?

הקריאה בסיפורים שבקובץ זה רווּיה בסקרנות ובהפתעה. מציאוּת ודמיון שלובים בהם זה בזה, זיכרונות ילדות נשזרים בפנטזיות, התקווה לאהבה גדולה נמהלת בחרדת נטישה. ככל שמתקדמת הקריאה מיטלטלים עוד ועוד רגשות בנפשם של הקוראים, כיד הדמיון הטובה על הכותב.

לרכישת הספר
לדף הספר באתר הוצאת "אסיף"
 
ראיון רדיופוני ראשון

בתאריך 20/2/2022 התראיינתי ברדיו החברתי הראשון בתוכנית הרדיו של ריקי עזרא "זוג בזיג-זוג".  לצפיה בראיון המוקלט

אירוע השקה שני לספר "מעצב אהבות"

יתקיים במועדון המנהרה בקיבוץ עברון בתאריך 2.1.2022 לפרטים נוספים.

אירוע השקה ראשון לספר "מעצב אהבות"

יתקיים בבית גבריאל על שפת הכנרת בתאריך 30.11.2021. פרטים והרשמה באתר של בית גבריאל

האתר שלי עלה לאויר!

הנה אתם גולשים בו, ואני מקווה שגם מזפזפים בין הדפים השונים. אשתדל לשמור אותו חי ובועט – בכל פעם יתפרסמו בו דברים חדשים: שירים, סיפורים, קליפים ואפילו מתכונים. יש באתר גם דף המוקדש לנושאים הקודמים שלי – הנדסת מערכות ותוכנה. אשמח אם תכתבו לי (באמצעות דף יצירת קשר) מחשבות, הצעות ורעיונות נוספים. תודה למעצב ובונה האתר אלדד בורוביץ', בעלי atar2b – עיצוב ובניית אתרים בהתאמה אישית.

טקס פורשים במכללה האקדמית כנרת

בתאריך 13/10/2021 נערך במכללה האקדמית כנרת אירוע רשמי לציון פרישתם של מספר חברי סגל אקדמי ומנהלי, ואני ביניהם. יש משהו מאד מרגש במכללה המיוחדת הזו, שנוצר מהשילוב של נוף בכנרת הנפלא, הלב החם הפועם בחזותם של כל האנשים שם והגשת השייכות והרצון להיות חלק ממשהו צעיר, משלב, מחבק ומחנך. גם אני השארתי שם חלק מליבי שלי.

הסיפור 'עין בעין' זכה בתחרות

מדי שנה נערכת במכון וייצמן תחרות יצירה של מדענים, לזכרו של פרופ' עופר לידר, שהיה משורר ומקר ספרות, עד שמחלה אכזרית הכריעה אותו בגיל 49.  דליה, רעייתי, הסבה את תשומת ליבי לתחרות. העזתי ושלחתי סיפור. בשבוע שעבר התקשרה אסנת, אלמנתו של עופר, לבשר לי שהסיפור שלי זכה בפרס השני בתחרות. אושר גדול! טקס הענקת הפרס יתקיים במכון וייצמן בתאריך 13/1/2022. גרסה משופרת של הסיפור (בסיועו של הסופר משה סקאל – עורך הפרוזה שלי) נמצאת בדף הסיפורים באתר.

"שלום כיתה א'"

התחלתי ללמוד! ממורה רם-מעלה הפכתי לתלמיד מן השורה: לימודי תואר שני במסלול לכתיבה יוצרת של החוג לספרות עברית והשוואתית באוניברסיטת חיפה. תארו לכם, למשל, שנה שלמה של סדנת שירה עם המשורר רפי וייכרט (שהוא גם ראש המסלול) וסדנת פרוזה עם הסופרת דורית רביניאן! אכן התרגשות של "שלום כיתה א'".

ספרי "מעצב אהבות" יצא לאור

אחרי שנים רבות של "כתיבה למגירה" העזתי לפנות למשורר ולמתרגם ד"ר דורי מנור ולבקש שיסייע לי לערוך ספר שירים. דורי היקר נענה ברצון וספר הביכורים שלי "מעצב אהבות" יצא לאור בהוצאת "אסיף" בראש השנה. זוהי גם הגשמת חלום  וגם 'יריית פתיחה' לספרים נוספים שיגיעו, כך אני מקווה, עם הזמן.